Opis stanowiska pracy

GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla Klienta w środkowo-wschodnich Niemczech kandydatów na stanowisko:

Drukarz

Zakres obowiązków:
- obsługa maszyn drukarskich
- mieszanie farb
- drukowanie różnego typu plakatów; wielkoformatowe wydruki
- kontrola jakości

Oferujemy:
- wynagrodzenie wg stawki 10-11€/h € brutto/godz.
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, opłacane we własnym zakresie (100 Euro miesięcznie)
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

Wymagane:
- ! WAŻNE ! - znajomość języka niemieckiego w mowie przynajmniej na poziomie komunikatywnym
- doświadczenie w pracy na produkcji
- wykształcenie techniczne, preferowane w obsłudze maszyn produkcyjnych
- dobre zdolności manualne i techniczne
- gotowość do pracy zmianowej oraz nadgodzin

Mile widziane / Preferowane

- posiadanie prawa jazdy i samochodu osobowego

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
5 500PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji