Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży przemysłowej, poszukujemy osób na stanowisko:

drukarz

Nr ref.: 39876
Praca stała
Lokalizacja: Legnickie Pole

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyny w ramach procesu produkcyjnego
  • prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z pracą w obszarze produkcyjnym
  • zapewnienie  wymaganej ilości i jakości produktów  na każdym etapie produkcji
  • przygotowanie klisz drukowych
  • archiwizacja i katalogowanie klisz drukowych oraz  obsługa programu elektronicznego katalogowania klisz drukowych

Oczekiwania:
  • dokładność
  • spostrzegawczość
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferta:
  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • praca zmianowa

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)