ManpowerGroup Sp. z o.o.

Drukarz

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Numer ref. DRU/080/AJA

Zadania:

  • Obsługa maszyn do druku
  • Nadzór nad procesem drukowania
  • Dbanie o stan techniczny urządzeń
  • Dobór komponentów i ustawianie parametrów technologicznych na maszynach drukarskich
  • Bieżąca kontrola jakości wykonywanych produktów
  • Raportowanie realizowanych zadań

Oferta:

  • Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku i cieszącej się dobrą renomą
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość osobistego i zawodowego rozwoju
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od posiadanych umiejętności
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe/ średnie (mile widziane o profilu poligraficznym)
  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Zdolności manualne, dokładność, rzetelność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność w rozwiązywaniu problemów
  • Zaangażowanie i chęć podejmowania nowych wyzwań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials