Opis stanowiska pracy

Drukarz - z praktyką i doświadczeniem w obsłudze maszyn fleksograficznych . Oferujemy jako pracę dodatkową – wykonywaną w soboty. Elastyczna forma zatrudnienia do uzgodnienia . Korzystna lokalizacja bardzo blisko Wrocławia , wygodny dojazd.

Kontakt : 603 099 255

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Etimarket z siedzibą w Pęgowie ul. Słoneczna 11 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Wymagania

Drukarz - z praktyką w obsłudze maszyn fleksograficznych .

Prezentacja firmy

Usługowa produkcja podłoży drukowych . Etykiety , naklejki zadru... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
do uzgodnienia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Branża / kategoria:
Praca Inne