Drukarz (z doświadczeniem)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Lublin

Zadania:

  • Dbałość o zachowanie standardów GMP i BHP,
  • Stosowanie środków ochrony osobistej zgodnie z przyjętymi standardami,
  • Pomoc w realizacji procesu zadruku prowadzonego przez Drukarza,
  • Zdejmowanie zadrukowanych rolek laminatu, zakładanie czystego laminatu,
  • Wybór farb, mycie sekcji drukarskich,
  • Przygotowywanie cylindrów drukowych,
  • Dbałość o stan narzędzi i urządzeń używanych podczas pracy,
  • Dbałość o czystość pojemników do przechowywania farb i lakierów,
  • Wynoszenie i segregacja odpadów powstających podczas druku,
  • Rzetelne i dokładne raportowanie,
  • Praca zgodna z obowiązującymi procedurami.

Wymagania

  • Gotowość do relokacji na czas ok. 8 msc w okolice Warszawy, docelowo praca w Lublinie,
  • Dyspozycyjność do pracy na I-II zm w pierwszym okresie zatrudnienia (docelowo praca na III zm),
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Zdolności manualne,
  • Zaangażowanie, dokładność
  • Systematyczność i odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Zakwaterowanie na czas pracy poza Lublinem,
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie produkującej nowoczesne opakowania,
  • Wynagrodzenie odpowiednie do kompetencji i wyników pracy,
  • Ciekawe wyzwania, możliwości wszechstronnego rozwoju zawodowego.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Chcesz dopytać o szczegóły - zapraszamy do naszego biura przy ul. Peowiaków 10/1 bądź do kontaktu telefonicznego pod numerem 723 193 137

Więcej ofert na www.adecco.pl

Numer referencyjny: PD/LUB/12/2017
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.