Opis stanowiska pracy

Praca w drukarni zajmującej się produkcją kalendarzy książkowych. Obsługa maszyn offsetowych.

Wymagania

Wymagamy: Doświadczenia w pracy jako drukarz, mile widziane wykształcenie poligraficzne.

Co oferujemy: Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do Twoich oczekiwań, przyjazną atmosferę pracy, pracę w systemie 3 zmianowym.

Siedziba firmy w Poznaniu na Starołęce.

Zachęcamy do wysyłania Cv z dopiskiem:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji do pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez: Serwis Personalny sp. z o.o. KRAZ: 1428 z siedzibą w Poznaniu, na rzecz Serwisu Personalnego Sp. z o.o. i jego Kontrahenta, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)" .

Informujemy, że Administratorem danych jest ( Serwis Personalny Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, ul. Hetmańska 91 Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Przesłanie aplikacji jest tożsame z akceptacją przetwarzania danych osobowych w zakresie zawartym w przesłanej aplikacji dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji.

Prezentacja firmy

SERWIS PERSONALNY SP. Z O.O. <br/>Agencja Pracy Tymczasowej (1428/3)<b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji