BIURFOL Sp. z o.o.
BIURFOL - przedsiębiorstwo o 30-letnim doświadczeniu produkcyjnym w branży szkolnej i biurowej. Specjalizujemy się w wytwarzaniu artykułów biurowych standardowych i personalizowanych z folii PCV oraz PP.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Drukarz sitodrukowy

Miejsce pracy: Toruń

Jeden z największych w kraju producentów artykułów biurowych i szkolnych z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży, poszukuje kandydata na stanowisko:

Obowiązki:

  • czynności przygotowawcze do druku sitodrukowego (przezbrajanie maszyny sitodrukowej)
  • nadzorowanie procesu drukowania i prowadzenie kontroli jakości
  • zapewnienie wysokiej jakości nadruku

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze maszyn
  • znajomość technologii druku
  • umiejętność rozwiązywania problemów z produkcją
  • dobra organizacja pracy własnej oraz duża samodzielność wykonywanych działań
  • mile widziane doświadczenie w druku wielkoformatowym

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole.
  • Stałe zatrudnienie
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego.