Drukarz/Sitodrukarz

Reprint

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Wrocław

Profil: Osoba o wysokim potencjale rozwojowym i wszechstronnych predyspozycjach,ciekawa nowych rozwiązań i technik realizacji.

Poszukujemy osoby, która posiada:

Minimum 2 lata doświadczenia w branży sitodrukowej
Bardzo dobrą znajomość zagadnień sitodruku
Umiejętność pracy zespołowej
Przedsiębiorczość, operatywność, samodzielność i sumienność
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

Realizacja zleceń sitodrukowych
Koordynacja pracy 3 osobowego zespołu
Prowadzenie dokumentacji zleceń
Oferujemy miejsce pracy, w którym otrzymasz:

Możliwość rozwoju poprzez zdobycie unikalnych umiejętności i doświadczeń branżowych
Możliwość rozwiązywania ciekawych problemów
Umowę o pracę w organizacji o wysokiej kulturze pracy

CV proszę przesyłać na adres podany w ogłoszeniu.

Prezentacja firmy

dRUKARNIA

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Inne