Drukarz - operator maszyn poligraficznych

Albéa Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Albéa Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Albea Group jest jednym z wiodących na świecie producentów opakowań zapewniających szeroki zakres rozwiązań dla producentów opakowań do makijażu, perfum, pielęgnacji skóry i higieny ust, pompek do aerozoli oraz sztywnych opakowań plastikowych.

W związku z rozszerzeniem działalności poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

DRUKARZ - operator maszyn poligraficznych

Głównymi zadaniami osoby pracującej na tym stanowisku będzie:
• realizacja procesu produkcyjnego zgodnie z instrukcjami i planem produkcji
• przezbrajanie maszyn
• ustawianie i utrzymywanie na ustalonym poziomie parametrów produkcyjnych
• ciągła kontrola jakości produkowanych wyrobów
• uczestniczenie w usuwaniu awarii maszyn

Od kandydatów oczekujemy:
• minimum trzyletnie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku (doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych lub obszarze poligrafii będzie dodatkowym atutem)
• gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (4 brygady)
• umiejętność obsługi maszyn poligraficznych
• zaangażowanie, sumienność, rzetelność
• umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
• wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i nastawionej na rozwój
• stabilne warunki zatrudnienia
• możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego
• bardzo dobrą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
• pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karty sportowe, dofinansowanie do obiadów)
• szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne