Opis stanowiska pracy

Drukarnia opakowań poszukuje drukarza offsetowego

Od kandydata oczekujemy:

  • Minimum 3-letniego doświadczenia na stanowisku drukarza offsetowego.
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi maszyn offsetowych (Heidelberg, KBA).
  • Dużej wiedzy dotyczącej druku offsetowego.
  • Dbanie o najwyższą jakość drukowanych materiałów.
  • Umiejętności pracy w zespole.

Do zaoferowania mamy:

  • stabilne zatrudnienie w prężnej organizacji
  • pracę na warunkach umowy o pracę
  • praca na 2 zmiany

Prezentacja firmy

Drukarnia opakowań

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Praca fizyczna, Praca Kontrola jakości