Drukarz maszynista offsetowy

Progedo Personalservice

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Progedo Personalservice (KRAZ 12383) jako agencja pośrednictwa pracy działa na polskim rynku od 2011 roku. Z biegiem lat wyspecjalizowaliśmy się w pośrednictwie fachowców branży poligraficznej z Polski do pracy w Niemczech.

Działamy na terenie całych Niemiec, ze szczególnym uwzględnieniem Saksonii i Turyngii z racji bliskości do granicy.

Obecnie dla naszego klienta z zakładem produkcyjnym pod Dreznem

poszukujemy drukarzy offsetowych z doświadczeniem w obsłudze maszyn drukujących offsetowych arkuszowych

KBA RAPIDA 142

Praca na pełen etat, umowa bezpośrednio z firmą niemiecką, w systemie 2-zmianowym, 12-godzinnym

*Możliwość nadgodzin (pierwsze 80 nadgodzin gromadzone na koncie czasu pracy, następnie wypłacane automatycznie).

Wymagane wykształcenie w zawodzie drukarza.

Wymagana komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy pomoc w znalezieniu mieszkania na terenie Niemiec, pomagamy w zameldowaniu, zgłoszeniu do Krankenkasse oraz ew. w założeniu konta w niemieckim banku.

Rozmowy o pracę prowadzimy w siedzibie Pracodawcy niemieckiego z udziałem tłumacza z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Progedo Personalservice (KRAZ 12383)

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Inne