In Temporis Polska Sp. z o.o.

Drukarz Fleksograficzny

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Katowice i delegacje

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Bez doświadczenia

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Administracja biurowa

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Francji w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Aktualnie, dla naszego Klienta poszukujemy:

DRUKARZ FLEKSOGRAFICZNY

Obowiązki:
- samodzielna obsługa maszyn drukarskich, fleksograficznych - wąskowstęgowych
- nadzór nad przygotowaniem i realizacją druku flexo
- prawidłowe przygotowanie materiałów do produkcji
- ocena jakości produktów

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- znajomość druku fleksograficznego
- zmysł techniczny i zdolności manualne

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- długoterminowe zatrudnienie
- zakwaterowanie podczas delegacji
- możliwość zdobycia doświadczenia

Aplikację proszę wysyłać poprzez przycisk u góry po prawej stronie - Aplikuj.

Licencja agencji nr 1954

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.