Drukarnia UV, drukarz UV praca od zaraz

Visual Promotion s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Visual Promotion zatrudni osobę na stanowisko

drukarza UV i drukarza solventowego

Wymagania:

  • obsługa ploterów drukujących , głownie ploterów UV
  • biegła obsługa komputera,

Dodatkowe atuty:

  • obsługa programów do ripowania typu ONYX
  • uzdolnienia manualne
  • klejenia naklejek, tablic i itp
  • systematyczność, spostrzegawczość,
  • zmysł estetyczny
  • zapał do pracy
  • mile widziane doświadczenie w branży
  • brak nałogów

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres e-mail:

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Prezentacja firmy

Producent reklam świetlnych i drukarnia wielkoformatowa, drukarni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo