Drukarnia - sitodruk na odzieży - pomocnik drukarza

Label Art P. Sp. j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Label Art zatrudni osoby na stanowisko Pomocnik Drukarza.

Praca w zespole.

Poszukujemy osoby zarówno te, które mają doświadczenie w sitodruku oraz osoby, które moglibyśmy przeszkolić.

Główne zadania:

- Pomoc przy druku na odzieży.
- rejestracja maszyny,
- dbanie o ciągłość produkcji,
- kontrola jakości.

Zapewniamy szkolenie.

Praca w systemie dwuzmianowym (zmiana poranna i popołudniowa) od poniedziałku - piątku. Sporadycznie w weekendy

Wymagania

* wykształcenie min. średnie,

* wysoka dyspozycyjność,

* pogodne usposobienie,

* kreatywność i samodzielność w działaniu,

* zaradność

* dokładność

* umiejętność pracy pod presją czasu i zadań

* bardzo dobra organizacja pracy własnej

* wysoka kultura osobista,

* uczciwość,

* komunikatywność,

* punktualność.

WAŻNA INFORMACJA!

Ze względu na lokalizację miejsca pracy na peryferiach Nowej Huty, zapraszamy do kontaktu tylko osoby, dla których dojazd nie będzie stanowił problemu.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o umieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Prezentacja firmy

Agencja Reklamowa zajmująca się sprzedażą odzieży i artykułów rek... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 700PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji