Drukarnia - pracownik produkcji poligraficznej i reklamowej

Skela

WARSZAWA, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Drukarnia cyfrowa i wielkoformatowa szuka osób na dział produkcji. SKELA łączy w sobie ludzi z doświadczeniem i pasją w dziedzinie reklamy i poligrafii. Dzięki długoletniemu doświadczeniu zapewniamy pełną i najlepszą obsługę małych i średnich przedsiębiorstw, jak i wielkich korporacji.

Opis stanowiska:
- obróbka materiałów z druku cyfrowego oraz wielkoformatowego;
- montaż roll-up'ów, zgrzewanie banerów;
- częściowe oklejanie samochodów (gwarantujemy szkolenie);
- obsługa maszyny do druku wielkoformatowego; laminatora oraz plotera tnącego (gwarantujemy szkolenie);
- drobne prace introligatorskie.

Oferujemy:
pracę w młodym zespole;
szkolenie z zakresu produkcji poligraficznej i szeroko rozumianej produkcji reklamowej;
umowę o pracę, pełny etat
pracę w godzinach 9:00 - 17:00 pon. - pt.

Wymagania

Wymagania:
wysokie zdolności manualne
mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej
punktualność
szukamy pracownika na stałe

Prezentacja firmy

SKELA Łączy w sobie ludzi z doświadczeniem i pasją w dziedzinie reklamy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji