Drogowy spedytor międzynarodowy i krajowy

Nord Logistic Sp. z o.o.

Gdynia, pomorskie

NORD LOGISTIC jest prężnie rozwijającą się firmą o kapitale polskim, oferującą szeroki zakres usług spedycyjnych, przeznaczonych zarówno dla dużych, jak i niewielkich firm produkcyjnych i handlowych.

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska pracy

  • Organizacja drogowej spedycji międzynarodowej oraz krajowej,
  • planowanie i ustalanie warunków transportu,
  • aktywne, skuteczne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych,
  • budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i optymalizację kosztów spedycyjnych,
  • dbanie o wysoką jakość usług spedycyjnych oferowanych Klientom,
  • kreowanie w środowisku spedycyjnym marki firmy Nord Logistic,

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do efektów pracy,
  • dodatkowy system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie młodej, doświadczonej kadry,
  • pracę w zgranym zespole ludzi z pasją.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku spedytora drogowego min. 2-3 lata - wymóg konieczny !!!
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego i/lub rosyjskiego,
  • dobra znajomość rynku przewoźników,
  • biegła obsługa komputera,
  • wykształcenie kierunkowe mile widziane,
  • prawo jazdy kategorii B mile widziane.

Premie, dodatki: PROWIZJA OD WYPRACOWANEGO ZYSKU