Dozorowanie - Sosnowiec

OTTO Work Force

Sosnowiec, śląskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Sosnowiec

Firma OTTO Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.
Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Dozorowanie
AM/DOZ/05/2015
miejsce pracy: Sosnowiec

OPIS STANOWISKA PRACY:
- czynności stróża przedmiotowego obiektu (pow. 50mbx50mb),
- eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci o napięciu znamionowym min. do 30kV.

NASZ KLIENT OFERUJE:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie,
- praca przez cały tydzień (7 dni w tygodniu od 18.00 do 6.00) lub w weekendy (od 6.00 w sobotę do 6.00 w poniedziałek)
- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zdobycie doświadczenia zawodowego.

WYMAGANIA:
- doświadczenie na podobnym stanowisku,
- aktualne uprawnienia SEP E (do 30kV)
- motywacja do pracy,
- gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz,
- odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.