Dozorca (z orzeczeniem o niepełnosprawności)

A-trybut-Polski HR S.A.

Ustroń, śląskie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut Polski HR S.A. to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources w obszarze zatrudniania osób niepełnosprawnych. A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Pracy jest wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko Dozorcy.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW
- dozór obiektu,

- kontrola ruchu pojazdów na terenie firmy,

OFERUJEMY
- umowę o pracę,

- pracę w przyjemnej atmosferze w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- stabilne warunki zatrudnienia,

Wymagania

- uczciwość,

- dyspozycyjność,

- niekaralność,

- orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,

- gotowość do pracy w godzinach nocnych,

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona