dozorca/dozorczyni

Mopel

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Zgodnie z tytułem ogłoszenia nasza firma MOPEL szuka osoby, która podjęłaby się sprzątania klatek schodowych i terenów do nich przyległych. Wynagrodzenie w granicach:

- w ramach pół etatu wynosi 780 PLN brutto,
- w ramach całego etatu wynosi 1720 PLN brutto.

Sprzęt (w tym środki czystości) zapewnia nasza Firma.
Potencjalnych pracowników prosimy o zgłaszanie swoich kandydatur.

Wymagania

brak

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą usługowo-porządkową. Na rynku działamy od roku 200... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
780PLN - 1 720PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne