Doświadczony Handlowiec w branży B2B

Lediko Sp. z o.o.

54-427 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Proponujemy Ci zatrudnienie na bardzo ważnym i kluczowym w naszej firmie stanowisku Handlowca.

W firmie Lediko Sp. z o.o. Handlowiec pomaga naszym Klientom w branży przemysłowej oszczędzać energię, poprawiać bezpieczeństwo oraz zwiększać efektywność pracy.  Realizujemy to z wykorzystaniem inteligentnych, energooszczędnych systemów oświetlenia naszej produkcji. Typowa wartość kontraktu wynosi od 50 tys. do 500 tys. złotych. Wysokość bonusu jest równa 3-5% od wartości sprzedanego kontraktu i nie jest ograniczona z góry („Sky is the limit!”). Obszar działaności to cała Polska i ewentualnie kraje ościenne.

W naszym zespole Handlowiec jest odpowiedzialny za:

- Aktywne pozyskiwanie krótko i długoterminowych szans sprzedażowych  w celu  osiągania założonych celów,

- Prezentowanie Klientom rozwiązań oświetleniowych, które odpowiadają ich potrzebom biznesowym,

- Zrozumienie potrzeb biznesowych Klientów i budowanie relacje zarówno z kierownikami zakładów, jak i z osobami podejmującymi decyzje inwestycyjne,

- Przygotowywanie długoterminowych planów zorientowanych na Klienta Kluczowego, które są zbieżne z priorytetami biznesowymi Lediko,

- Obserwowanie zmieniających się trendów w branży, zmian w ofercie konkurencji oraz proponowanie sposobów, w jaki Lediko może reagować na te zmiany,

- Wspieranie środowiska pracy opartego na zespołowości i odpowiedzialności,

- Komunikacja z Klientami, zespołem projektowym i zewnętrznymi partnerami.

Oferujemy:

- Staranie wypracowany i atrakcyjny system prowizyjny, nagradzający zarówno efektywność w zamykaniu sprzedaży, jak i zdolności negocjacyjne w zakresie ceny sprzedaży.

- Indywidualną pomoc Business Development Managera w zakresie generowania ciepłych leadów sprzedażowych oraz organizacji kalendarza spotkań z wykorzystaniem CRM.

- Wsparcie  Back Office oraz projektantów oświetlenia w zakresie przygotowywania kompletnych ofert i materiałów sprzedażowych.

- Dużą różnorodność i ciekawą pracę ze względu na spotkania z Klientami z różnych branży przemysłowych i na możliwość obserwowania fabryk i ich linii produkcyjnych od środka.

- Wysokiej klasy system wideokonferencyjny CISCO umożliwiający prowadzenie spotkań z Klientami  na odległość w jakości HD.

- Warunki do rozwoju z wykorzystaniem trenerów biznesu, szkoleń i innych metod wsparcia.

- Narzędzia do realizacji celów w postaci samochodu, telefonu, laptopa, materiałów drukowanych itp.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

- Minimum 3 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (sprzedaż/B2B),

- Udokumentowanych efektów sprzedażowych (poziom osiąganej sprzedaży, realizacji celów i planów),

- Podejścia przedsiębiorczego do działania,

- Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności zarządzania czasem,

- Postawy aktywnej, energicznej i motywacji wewnętrznej do pracy,

- Zdolności do rozwoju w szybko zmieniającym się środowisku,

- Dobrych umiejętności nawiązywania kontaktów i wpływania na ludzi,

- Solidnych umiejętności komunikacyjnych i negocjacyjnych,

- Znajomości MS Office,

- Biegłej znajomości języka angielskiego.

Przydatne i mile widziane:

- Kontakty i obycie w branż przemysłowej,

- Doświadczenie w sprzedaży produktów technicznych lub w sprzedaży inwestycyjnej,

- Doceniamy ludzi z wykształceniem technicznym, ale najważniejsza dla nas jest zdolność do zamykania sprzedaży.

Zapraszam Cię do naszego zespołu handlowego!

Prezentacja firmy

Klientami Lediko są zakłady przemysłowe i centra logistyczne wymagające ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
6 miesiący
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 500PLN - 7 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
+ Premia od sprzedaży + Premia zespołowa
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi