Doświadczony Analityk/ Konsultant - SAP FI

Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt

Warszawa, mazowieckie

EY jest jedną z wiodących, międzynarodowych firm świadczących profesjonalne usługi doradcze. Zatrudniamy ponad 1700 profesjonalnych doradców i audytorów. Świadczymy usługi w zakresie: audytu, doradztwa biznesowego, w tym badania bezpieczeństwa systemów informatycznych, doradztwa podatkowego, transakcyjnego, doradztwa w zakresie ulg i dotacji inwestycyjnych.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Udział pod nadzorem kierownika/managera w projektach doradczych oraz audytowych takich jak:
  • Wdrożenia modułów finansowych SAP, w tym: ECC FI/CO, EPM, BPC,
  • Przeglądy po-wdrożeniowe wybranych procesów
  • W przypadku stanowiska konsultanta, dodatkowo:

- Nadzór i prowadzenie głównych prac projektowych pod nadzorem managera

- Kontrola realizacji budżetu oraz harmonogramu projektowego

- Kierowanie zespołem 2-3 osobowym

Oczekiwania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie wdrożeniowe SAP lub doświadczenie w przeprowadzaniu audytów Informatycznych SAP w takich obszarach jak:

- Projektowanie lub weryfikacja procesów gospodarczych w systemach klasy ERP

- Projektowanie lub weryfikacja mechanizmów kontrolnych w systemach informatycznych klasy ERP

- Znajomość procesów planowania i budżetowania w organizacji

- Znajomość procesów konsolidacji finansowej

  • Wykształcenia wyższego
  • Biegła znajomość j. angielskiego i j. polskiego
  • Znajomość systemów SAP ECC, EPM, BPC
  • Bardzo dobrej organizacji pracy
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowym atutem będzie:

  • Posiadanie certyfikatów takich jak: SAP Certified Consultant, CISA, CISM, CIA, CISSP, ITIL, PMP
  • Znajomości innych procesów biznesowych w SAP tj. sprzedaż i dystrybucja
  • Znajomość języka ABAP lub Java
  • Znajomość problematyki ustawy Sarbanes-Oxley
  • Znajomość języka SQL lub innych narzędzi analitycznych

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej i międzynarodowej firmie
  • Udział w ciekawych projektach realizowanych w Polsce i zagranicą
  • Bogaty pakiet szkoleniowy min.:
  • Coroczne szkolenia z metodologii EY
  • Szkolenia techniczne SAP
  • Przygotowanie i finansowanie egzaminów CISA, CIA, CISM
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego w języku angielskim i załączenie życiorysu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.