dostawca żywności centrum W-wy

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Dla naszego klienta w centrum Warszawy szukamy osób do współpracy na stanowisku:

Nr ref.: 41895
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • odbiór i dostawa zamówionego posiłku
  • realizacja zamówienia za pomocą roweru w centrum Warszawy
  • kontakt z klientem
  • dbałość o prawidłową i szybką realizacje zamówienia

Oczekiwania:
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
  • mile widziana znajomość topografii centrum Warszawy
  • dyspozycja do podjęcia zatrudnienia pon-nd od godz. 15.00
  • dokładność i skrupulatność
  • chęć i motywacja do pracy
  • smartfon z system iOS albo Android + Internet i GPS

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • możliwe podjęcie stałej współpracy z firmą
  • praca pon-nd w godzinach 15.00-21.00
  • grafik do ustalenia
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • praca w centrum Warszawy
  • szkolenie oraz sprzęt/rower do użytku na czas pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)