Telepizza Poland Sp. z o.o.

Dostawca z własnym samochodem

Od: Telepizza Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa, Ząbki, Katowice, Raszyn

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Catering / Gastronomia, Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Inne

Zakres obowiązków:

  • Dowóz zamówień do klientów
  • Telefoniczna obsługa klientów
  • Dbanie o czystość na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Posiadanie własnego samochodu – preferowany samochód z instalacją gazową lub pojemność silnika do 1,0l
  • Zaangażowanie i sumienność
  • Posiadanie lub gotowość wyrobienia Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę zlecenie
  • Możliwość dostosowania pracy do Twoich zajęć (np. szkoła, dodatkowa praca)
  • Pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
  • Zniżki na pizze do 65%

Forma kontaktu

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą wyślij swoje CV.