DOSTAWCA PIZZY na skuter firmowy

DP Polska S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Domino`s Pizza – znana i ceniona na całym świecie marka, posiadająca ponad 13000 lokali na przeszło 70 rynkach, światowy lider w dostawie pizzy, trzykrotny zdobywca prestiżowego tytułu „Pizza Chain of The Year”, w związku z intensywną ekspansją na polskim rynku i otwarciami kolejnych pizzerii, poszukuje kandydatów zainteresowanych współpracą w charakterze:

Nie musisz posiadać CV. Wystarczy, że zadzwonisz/wyślesz maila/smsa.

Stawka zależy od Twojego zaangażowania w pracy (15 zł brutto na początek).

Zapewniamy:

  • pełne szkolenie (nie musisz mieć doświadczenia, aby dołączyć do nas)
  • elastyczne godziny pracy (weekendy lub w tygodniu)
  • posiłek pracowniczy
  • karta Multisport / Medicover (po 3 miesiącach)
  • przyjazna atmosfera
  • praca w młodym zespole
  • wypłata zawsze na czas
  • pełne wyposażenie na skuter zimowe jak i przeciwdeszczowe
  • jeździmy tylko na skuterach Yamaha Neos4

Wymagamy:

  • mile widziany status studenta / ucznia
  • osoby urodzone po 19.01.1995 wymagane jest prawo jazdy kat. AM lub B
  • książeczka sanepid lub chęć jej wyrobienia (zwracamy pełny koszt)
  • zaangażowania i motywacji do pracy

Zgłoszenia prosimy przesyłać za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Dominos Pizza

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/08/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca dla studenta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Catering / Gastronomia