Opis stanowiska pracy

Opis oferty pracy:
Agencja Pośrednictwa Pracy Plus Kadra figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1676/3. Jesteśmy innowacyjną firmą którą tworzy doświadczony i wyspecjalizowany zespół, cechuje nas przyjazne i profesjonalne podejście do naszych pracowników.

Dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Dostawca

OPIS STANOWISKA:
- praca z pomocnikiem do załadunku i rozładunku sprzętu RTV i AGD;
- zasięg województwa dolnośląskiego;
- dostarczanie sprzętów do osób prywatnych;
- odbieranie starszych lub niedziałających modeli;

OFERTA:
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- po okresie próbnym dodatkowe benefity;
- praca jednozmianowa;

Wymagania

NASZE WYMAGANIA:
- prawo jazdy kat. B
- doświadczenie w pracy jako kierowca;
- sprawność fizyczna;
- niekaralność;
- uczciwość, dokładność, cierpliwość;
- dyspozycyjność;
- umiejętności pracy w zespole;

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z załączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez portal.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Aktualnie poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców