Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Dostawca- Kierowca

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Dostawa zakupów zamówionych drogą internetową bezpośrednio do Klientów,
  • Profesjonalna obsługa Klienta,
  • Dbanie o powierzone mienie.

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat. B- czynne oraz umiejętność poruszania się pojazdem dostawczym,
  • Umiejętność obsługi mobilnych urządzeń,
  • Komunikatywność,
  • Dokładność, punktualność, rzetelność.

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia: zlecenie lub B2B,
  • Pracę zmianową 5:45- 14:00 oraz 13:45-22:00- możliwość dopasowania do Twoich potrzeb,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie około 4500 zł brutto- wszystko zależy od ilości wykonanych dostaw,
  • Profesjonalne wdrożenie do pracy,
  • Magazyn z którego dokonywana jest dostawa znajduje w Klaudynie.

Numer referencyjny: DK/WA2/11/2019/SG
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.