Gi Group Sp. z o.o.

DOSTAWCA - KIEROWCA

Miejsce pracy: Piaseczno

Zadania:

• Weryfikacja załadunku na aucie
• Dostarczanie zamówień dla Klienta Indywidualnego, wg ułożonej trasy i listy Klientów
• Obsługa Klienta zgodnie z wyznaczonymi standardami

Wymagania:

• Prawo jazdy kat. B
• Doświadczenie w prowadzeniu pojazdów min.1 rok
• Książeczka sanepid lub gotowość do jej wyrobienia
• Gotowość do pracy zmianowej, również w weekendy
• Sumienność, dokładność, odpowiedzialność

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie
• Umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę
• Atrakcyjne wynagrodzenie do 4000 zł brutto miesięcznie (podstawa + premie)
• Dofinansowanie do wyżywienia, opiekę medyczną, kartę Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.