Opis stanowiska pracy

Firma z długoletnim doświadczeniem w zakresie dostawy Wody Źródlanej Żywiec w butlach 18,9 litrów, w związku z rozwojem działu dystrybucji poszukuje osób na stanowisko:

Dostawca Kierowca

Zadania na stanowisku:

  • realizowanie regularnych dostaw wody Źródło Żywiec w butlach 18,9 litrów
  • serwis prostych urządzeń
  • sprzedaż produktów dodatkowych
  • wspieranie dobrego wizerunku marki

Nasze oczekiwania:

  • chęć podjęcia pracy w dziale dystrybucji
  • łatwość nawiązywania kontaktów i budowania relacji interpersonalnych
  • umiejętność samodzielnej organizacji i planowania pracy
  • wysoka kultura osobista
  • czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w firmie z polskim kapitałem
  • telefon
  • umowa na 3 miesięczny okres próbny, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony
  • interesujące warunki finansowe (podstawa oraz prowizja)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na adres mailowy z podaniem nr referencyjnego wg miejsca podjęcia pracy: KS/ Kraków.

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem najwyższej jakości wody. Je... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 900PLN - 3 600PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Woda oraz urządzenie dozujące do wykorzystania w domu
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców