Nestlé Waters

Nestlé Waters Polska S.A. Oddział Dar Natury w Warszawie. Jesteśmy organizacją międzynarodową, liderem naszej branży. Od 1992 r. dostarczamy do biur i domów w Polsce najwyższej jakości naturalną wodę źródlaną, w systemie 5-galonowym (butle 18,9 litra). Jesteśmy laureatami nagród EBWA, Programu Solidna Firma i Jakość Roku. Osiągane sukcesy zawdzięczamy naszym pracownikom. W chwili obecnej poszukujemy zaangażowanych Kandydatów na stanowisko:

Dostawca - Kierowca

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie zarządzanej i rozwijającej się firmie
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Dobrą atmosferę w pracy
  • Ubiór służbowy
  • Wolne weekendy i święta
  • Atrakcyjną ofertę produktów firmy dla pracowników

Zakres obowiązków:

  • Dostawy wody do Klientów firmy na terenie miasta i okolic
  • Sprzedaż produktów dodatkowych, będących w ofercie Firmy.

Oczekujemy:

  • Ważnego prawa jazdy kat. C
  • Karty kierowcy
  • Uprawnień na przewóz rzeczy
  • Znajomości obsługi komputera (mile widziana znajomość programów magazynowych)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość topografii miasta i okolic
    będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych, klikając na przycisk