Dostawca jedzenia rower/skuter/samochód

Stava Sp. z o.o.

WROCŁAW, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Nowopowstała firma zajmująca się dystrybucją posiłków na terenie Wrocławia poszukuje kurierów: rowerowych, skuterowych, lub samochodowych.

Praca polega na dowozie posiłków z wyznaczonych lokali gastronomicznych do klientów.
Oferta przeznaczona zarówno dla studentów dziennych jak i zaocznych. Elastyczny czas pracy – przesyłasz nam swoją dyspozycyjność a my ustalamy grafik dogodny dla Ciebie.

Poszukujemy osób rzetelnych i odpowiedzialnych którzy chcą powiązać przyjemność jazdy na jednośladzie z dobrymi zarobkami.

Oczekujemy:
- kurier rowerowy – dobrej kondycji, znajomości topografii miasta oraz własnego jednośladu
- kurier skuterowy – doświadczenia w prowadzeniu motoroweru lub motoru, dobrej znajomości topografii miasta
(jeżeli posiadasz własny skuter i chcesz nim się poruszać dopłacimy do paliwa 0,30 za km)
- kurier samochodowy – dobrej znajomości topografii, własnego pojazdu (dopłacamy do paliwa 0,50 gr do km)

Oferujemy:
Elastyczne godziny pracy!
Wynagrodzenie
- stawkę podstawową w wysokości 9,00 zł netto
+ premie za dyżury
+ napiwki (średnio na poziomie 20 zł, a często więcej  )

Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy na adres:
www.stava.pl
Lub telefoniczny w godzinach 9:00 do 15:00
Lub osobiście na adres Kościuszki 124A/pok.121, w godzinach 9:00 do 15:00 (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym)

Prezentacja firmy

STAVA sp. z o.o. - od 6 miesięcy funkcjonujemy na rynku działając... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
1 680PLN - 2 400PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca dla studenta, Praca Catering / Gastronomia, Praca Praktyki / Staż