DOSTAWCA – ASYSTENT SPRZEDAŻY (KIEROWCA)

Tesco Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania

  • Realizacja zamówień internetowych w zakresie dostarczania towaru do klientów przy zachowaniu wysokich standardów, jakości i przechowywania towaru oraz zapewnienie obsługi klienta ta najwyższym poziomie.

Wymagania

  • Prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów,
  • Komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność,
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych kat.B,
  • Znajomość topografii miasta,
  • Wysoka kultura jazdy,

Oferujemy

  • Dynamiczną i interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy
  • Duże możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej w naszych sklepach pochodzi z awansów wewnętrznych)
  • Możliwość wzięcia udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy
  • Elastyczne godziny pracy (możliwość pracy w weekendy)
  • Zniżkę 10% na każdorazowe zakupy w Tesco dla pracowników z rocznym stażem pracy w ramach Programu Klientowskiego Clubcard oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro
  • Dodatkowe świadczenia (bony świąteczne do wysokości 700 zł, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na okoliczność urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy)
  • Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku
  • Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

Prezentacja firmy

Tesco Polska jest czołową siecią sklepów samoobsługowych na polski... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Obsługa klienta, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca dla studenta, Praca Inne