Dorywcza praca - rozładunek konteneru

OTTO Work Force

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Firma OTTO Polska sp. z o.o. (nr rej. 2590) jest jednym z liderów w w branży doradztwa personalnego na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową w kraju i za granicą.
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Praca dorywcza - rozładunek konteneru

Nr ref. : HF/PF/08/2014

Rejon: Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie

Opis stanowiska pracy:
- Rozładunek samochodu konteneru samochodu dostawczego
- Prace magazynowe

Oferujemy:

- Pracę w oparciu o umowę zlecenie,
- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego.

Wymagania:
- Zaangażowanie w wykonywaną pracę,
- Umiejętność współpracy w zespole,
- Rzetelność i odpowiedzialność,

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie cv.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

OTTO Polska jest wpisana do rejestrów podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 2590

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.