Doręczyciel (z orzeczeniem o niepełnosprawności)

A-trybut-Polski HR S.A.

Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

A-Trybut Polski HR S.A. to firma świadcząca usługi z zakresu Human Resources w obszarze zatrudniania osób niepełnosprawnych

A-Trybut Polski HR S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750

Misją naszej firmy jest stworzenie rynku pracy prawdziwie otwartego dla osób z różnymi dysfunkcjami.
Chcemy to uczynić poprzez przełamywanie stereotypów związanych z ograniczeniami zawodowymi osób niepełnosprawnych.
Nasz cel to budowanie społeczeństwa bez barier.

Aktualnie dla swojego Klienta z branży usług pocztowych poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisko:
Doręczyciel

Wymagania

 Posiadanie ważnego orzeczenia o niepełnosprawności
 wykształcenie min. Zawodowe
 gotowość do pracy w godz. 8-18
 komunikatywność
 znajomość topografii miasta
 uczciwość i rzetelność
 mile widziane doświadczenie kurierskie
 mile widziany własny środek transportu

Oferujemy:
 pracę na rzecz firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
 pracę w szanowanym zawodzie doręczyciela
 atrakcyjne wynagrodzenie oparte o ilość dostarczonych przesyłek
 zwrot kosztów transportu
 niezbędne narzędzia pracy
 umowę o pracę lub umowę zlecenie

W przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o zawarcie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
„Wyrażam zgodę na wysyłanie informacji pocztą elektroniczną do celów związanych z rekrutacją zgodnie z przepisami art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18.07.2002r. (Dz. U. nr 144 poz. 1204) o świadczeniu usług drogą elektroniczną”.
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firm HR

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka