Doręczyciel - Poznań

ITC Grupa - Polski HR

Poznań, wielkopolskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Polski HR Search&Selection Sp. z o. o. to spółka należąca do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A. Prowadzimy kompleksowe rekrutacje i leasing personelu. Dostarczamy profesjonalnych pracowników, bazując na infrastrukturze i doświadczeniach zebranych w Polskim Holdingu Rekrutacyjnym S.A.
Polski HR Search&Selection Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10605.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Doręczyciel

Opis stanowiska:

odbieranie przesyłek i dostarczanie przesyłek adresatowi,
rozliczanie przesyłek pobranych do doręczenia,
raportowanie wykonywanego zadania.

Oferujemy:

pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
profesjonalne szkolenie,
umowę cywilnoprawną,
niezbędne narzędzia pracy.

Wymagania:

dyspozycyjność w godzinach od 6.00-18.00,
znajomość topografii przydzielonego rejonu,
komunikatywność,
odpowiedzialność,
niekaralność,
mile widziany własny środek transportu,