Doręczyciel/ka listów Kat. B

ITC Grupa - Polski HR

Kalisz, wielkopolskie

Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kalisz

Opis stanowiska pracy:

- Odbieranie listów z siedziby Oddziału
- Terminowe dostarczanie listów
- Prowadzenie dokumentacji
- Terminowe rozliczanie z odebranych listów

Oferujemy:

- Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Stałe wynagrodzenie bądź uzależnione od ilości rozniesionych przesyłek
- Niezbędne narzędzia pracy (np. GPS)
- Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
- Możliwość długotrwałej współpracy

Wymagania:

- Dyspozycyjność (praca od poniedziałku do piątku)
- Komunikatywność
- Własny samochód (warunek konieczny)
- Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
- Zaświadczenie o niekaralności