Doradca żywienia zwierząt/Regionalny przedstawiciel (m/k)

Trenkwalder

Poznań, wielkopolskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:
- aktywne monitorowanie i pozyskiwanie nowych klientów na wyznaczonym terenie,
- stały kontakt i opieka nad klientami oraz doradztwo w zakresie żywienia zwierząt.
- opracowywanie ofert i negocjacje z klientami,
- przygotowywanie i nadzór nad realizacją umów,
- realizacja ustalonych budżetów sprzedażowych,
- współpraca z komórkami firmy w celu zapewnienia najwyższej jakości oferowanych produktów,
- uczestnictwo w targach i konferencjach branżowych.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: zootechnika, weterynaria, rolnictwo) lub średnie (technik weterynarii, technik rolnik),
- minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość branży rolniczej,
- wiedza i doświadczenie z zakresu żywienia zwierząt (trzoda chlewna, bydło),
- umiejętność samodzielnego osiągania wyznaczonych celów,
- zdolności analityczne,
- komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),
- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, internet mobilny, samochód służbowy
- atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, wczasy "pod gruszą"),
- zatrudnienie w stabilnej i dobrze rozwijającej się firmie,
- miejsce pracy: województwo wielkopolskie,
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia zarówno w Polsce jak i za granicą.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy