Opis stanowiska pracy

W związku z możliwością realizacji szkolenia z zakresu indywidualnego doradztwa zawodowego na terenie powiatu wałbrzyskiego Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju poszukuje wykładowców zainteresowanych prowadzeniem szkoleń z wyżej wymienionego zakresu.

Cykliczna realizacja szkoleń w terminie do: do 04.2017r.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe pierwszego lub drugiego stopnia, studia podyplomowe lub wykształcenie kierunkowe na kierunku psychologia
-2 letnie doświadczenie w pracy z osobami młodymi - poniżej 25 r.ż. (udokumentowane)

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/07/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
30PLN - 60PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia