Opis stanowiska pracy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju, w związku z realizacją szkoleń w zakresie nowoczesnego rynku pracy na terenie Grudziądza, poszukuje wykładowców zainteresowanych podjęciem współpracy.

Tematyka zajęć:
1) tendencje rozwojowe lokalnego rynku pracy, czyli gdzie i w jakim kierunku szukać pracy;
2) charakterystyka obecnych standardów rynku pracy, czyli jak bezrobotny może korzystać z pomocy nowoczesnych usług i instrumentów rynku pracy oferowanych przez PUP;
3) sposoby aktywnego poszukiwania pracy;
4) zagadnienia z zakresu autoprezentacji, komunikacji, motywacji;
5) podstawowe obowiązki przyszłego pracownika - elementy prawa pracy;
6) osoba niepełnosprawna na dzisiejszym rynku pracy;

Termin realizacji szkoleń: sierpień - 18 grudnia 2015.
Wymiar jednego szkolenia: 30 godzin realizowanych w ciągu maksymalnie 5 dni
Ilość grup szkoleniowych do zrealizowania: minimum 59 maksymalnie 140
Dokładny harmonogram spotkań będzie ustalany na bieżąco i jest on do uzgodnienia.

Wymagania

POSZUKUJEMY:
- doradców zawodowych posiadających wykształcenie wyższe i udokumentowane co najmniej 4 letnie doświadczenie zawodowe licząc okres 4 lat wstecz od dnia dodania ogłoszenia, oraz
- pośredników pracy posiadających wykształcenie wyższe i udokumentowane co najmniej 4 letnie doświadczenie zawodowe licząc okres 4 lat wstecz od dnia dodania ogłoszenia, oraz
- prawników z wykształceniem wyższym prawniczym.
Mile widziane posiadanie przygotowania pedagogicznego.

Prezentacja firmy

Wielkopolska Akademia Nauki i Rozwoju od 12 lat wpiera Instytucje i Fir... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/09/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia