Doradca w punkcie ratalnym

Work Service

Czeladź, śląskie

Opis stanowiska pracy

OBOWIĄZKI:

  • Aktywna obsługa klientów ubiegających się o kredyt ratalny,
  • weryfikacja zdolności kredytowej, sprzedaż umów kredytowych,
  • Aktywna sprzedaż produktów bankowych w tym kart kredytowych, ubezpieczeń oraz innych produktów finansowych i ubezpieczeniowych dostępnych w ofercie Banku,
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
  • Budowanie trwałych relacji z klientami,
  • Dobór oferty adekwatnej do potrzeb klienta,

Wymagania

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • Samodzielność, rzetelność, skrupulatność, odpowiedzialność, obowiązkowość
  • Orientacja na klienta oraz dążenia do realizacji założonych celów
  • Mile widziane doświadczenie w kontaktach z klientem
  • Dyspozycyjność w równoważnym czasie pracy (dwa weekendy pracujące)

OFERTA:

Współpraca z młodym, dynamicznym zespołem

Możliwość rozwoju zawodowego

Atrakcyjny system premiowy zależny od wyników pracy

Pakiet motywacyjno – lojalnościowy

Zatrudnienie w ramach umowy zlecenie (około 100godzin miesięcznie)

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta