Doradca w Punkcie Obsługi Klienta

Work Service Express.

Żory, śląskie

Miejsce pracy: Żory

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Opis stanowiska:

- obsługa klienta w punkcie kredytowym;

- wprowadzanie danych do systemu;

- wypełnianie, segregowanie dokumentów.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie;

- komunikatywność, otwartość, rzetelność;

- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta;

- niekaralność.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie

- stabilne zatrudnienie;

- elastyczny czas pracy (praca w godzinach 10:00 - 21:00)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.