Doradca w obrocie nieruchomościami

VITA GROUP

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Działamy od ponad 10 lat na śląskim rynku nieruchomości. Zajmujemy się profesjonalnym inwestowaniem w nieruchomości. Przez kilka lat intensywnego rozwoju zgromadziliśmy duży kapitał zarówno finansowy jak i ludzki. Główny zakres działania skupia się na wynajmie, remontach i sprzedaży mieszkań, adaptacjach poddaszy, nabywaniu i zbywaniu nieruchomości.
Poszukujemy pracowników do działu zajmującego się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami. Nie wymagamy doświadczenia na rynku nieruchomości, mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy z ludźmi w innych branżach jak np. nauczyciele, pielęgniarki a także z doświadczeniem w pracy biurowej i handlowej.

Oferujemy:
- atrakcyjne warunki wynagrodzenia
- atrakcyjne premie finansowe,
- szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
- pracę w profesjonalnym zespole
- duże możliwości rozwoju osobistego
- elastyczny czas pracy
Aplikacje i CV proszę kierować na adres mailowy.

Wymagania

Konieczne wymagania:
- łatwość nawiązywania kontaktów
- duża dyspozycyjność i duże zaangażowanie,
- wysoka komunikatywność i kreatywność,
- umiejętności negocjacyjne,
- umiejętność rozwiązywania sytuacji konfliktowych,
- umiejętność zachowania się w sytuacjach stresowych,
- umiejętność pracy w zespole,
- własny samochód (zwrot kosztów eksploatacji),

Prezentacja firmy

Firma Vita Group zajmuje sie organizacją imprez integracyjnych, konfere... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/03/2019
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management