Doradca ubezpieczeniowy bez doświadczenia

Krzysztof Górski Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

W związku z intensywną ekspancją firmy Prudential na terenie polski poszukujemy doradców ubezpieczeniowych bez doświadczenia.

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Kwidzyn, Malbork, Słupsk, Sopot, Starogard Gdański, Wejherowo

Region: pomorskie

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za:

• Negocjowanie warunków ubezpieczenia i tworzenie umów ubezpieczeń dostosowanych do indywidualnej oceny ryzyka ubezpieczeniowego klienta,

• Aktywne pozyskiwanie klientów m.in.: analiza rynku, tworzenie list potencjalnych klientów, opracowywanie metod pozyskiwania klientów,

• Realizację indywidualnych planów sprzedaży w ramach procesu sprzedaży zgodnie z przyjętymi standardami,

• Wsparcie menagera w procesie sprzedaży i negocjacji.

Od wybranej osoby oczekujemy:

• Wykształcenie min. średniego

• Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne

• Nastawienie na cel i pełne zaangażowanie w jego realizacje

W zamian oferujemy:

• Pracę w renomowanej Firmie i realne perspektywy rozwoju,

• Atrakcyjny system wynagradzania, prowizje 2 razy wyższe niż u konkurencji

• Program profesjonalnych szkoleń,

• Szybką i jasną ścieżkę awansu uzależnioną tylko od Twoich wyników.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

Prezentacja firmy

DOTRZYMANE OBIETNICE<br/>Zobowiązania rzetelnej firmy nie mają da... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 500PLN - 10 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia