Opis stanowiska pracy

Poszukujemy odpowiedzialnych osób, powyżej 22 roku życia, posiadających wykształcenie średnie, niekaranych.
Osób, które cechuje wytrwałość, samodyscyplina i co ważne CHĘĆ pozytywnej zmiany w życiu.
Poza dobrą atmosferą i warunkami pracy oferujemy kompleksowy system szkoleń i dużą pomoc przy wdrażaniu do pracy.
Osoby zainteresowane, które w 100% utożsamiają się z naszymi oczekiwaniami prosimy składanie ofert.
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Możliwość skorzystania ze wsparcia funduszy unijnych.

Prezentacja firmy

Współpracujemy z wieloma Klientami zarówno instytucjonalnymi jak ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia