Opis stanowiska pracy

Firma poszukuje kandydata na stanowisko Doradcy Ubezpieczeniowo- Finansowego

Wakaty są w różnych lokalizacjach na terenie Śląska – aplikując wskaż miasto w którym chcesz pracować.

STANOWISKO:

Dołącz do najlepszych!

Jeżeli cenisz sobie niezależność i poszukujesz satysfakcjonujących możliwości finansowych, to mamy dla Ciebie doskonałą ofertę.

Zostając naszym specjalistą:

  • pośredniczysz w zawieraniu umów
  • negocjujesz warunki dla klienta
  • oferujesz produkty ubezpieczeniowo-finansowe (firmy i klienci indywidualni)
  • nawiązujesz i utrzymujesz kontakty z klientem
  • analizujesz sytuacje klienta, aby zidentyfikować jego potrzeby i zaplanować kolejne działania
  • na bieżąco pogłębiasz wiedzę o produktach i sytuacji rynkowej

OFERTA:

Zapewnimy Ci wiele korzyści:

  • długoterminową ścieżkę rozwoju
  • stałe wynagrodzenie
  • dodatkowe atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne
  • wysokie premie kwartalne
  • benefity pozapłacowe
  • narzędzia pracy
  • portfel klientów
  • aktywne wsparcie przełożonego oraz specjalistów produktowych .
  • wspaniałą atmosferę w pracy .
  • wsparcie Dyrektora i Experta od spraw sprzedaży.

WYMAGANIA:

Jeżeli....

  • masz minimum wykształcenie średnie
  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w sprzedaży lub kontaktach z klientami
  • łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi i lubisz z nimi rozmawiać
  • potrafisz organizować swój czas
  • jesteś przedsiębiorczy, zdecydowany i ambitny
  • cechuje Cię duża motywacja do pracy
  • łatwo się uczysz
  • lubisz pracować z ludźmi
  • nie byłeś karany

Prezentacja firmy

PZU Życie SA jest największą w Polsce firmą specjalizującą się ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 900PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Ubezpieczenia