Opis stanowiska pracy

ZAMEL to polski producent z 30-letnim doświadczeniem w produkcji urządzeń elektrotechnicznych, a także kabli i przewodów. ZAMEL jest producentem inteligentnego systemu oświetlenia LED LEDIX, bezprzewodowego systemu sterowania EXTA FREE, inteligentnego domu EXTA LIFE, urządzeń automatyki budynkowej EXTA, elektrycznych systemów grzewczych MATEC, a także dzwonków i gongów SUNDI. Firma ZAMEL w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje pracownika na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNY

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektronika/elektryka)
  • znajomość rynku kabli i przewodów oraz systemów antyoblodzeniowych i ogrzewania podłogowego
  • znajomość rynku automatyki budynkowej i dystrybucji hurtowej będzie dodatkowym atutem
  • znajomość obsługi programu MS Office, CRM
  • znajomość j. angielskiego
  • komunikatywność i dyspozycyjność

Obowiązki:

  • przygotowywanie ofert i wsparcie techniczne dla Klienta w zakresie kabli i przewodów oraz systemów antyoblodzeniowych i ogrzewania podłogowego, automatyki budynkowej
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami

Umiejętności:

  • posiadanie prawa jazdy KAT „B”
  • umiejętność planowania i organizowania swoich działań
  • chęć nauki i podnoszenia umiejętności zawodowych
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.
  • korzyści pozapłacowe.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego oraz CV wraz ze zdjęciem za pomocą przycisku "Aplikuj".

W aplikacji należy umieścić klauzulę o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ZAMEL sp. z o.o. umieszczonych w dokumentach aplikacyjnych w celach związanych z procesem obecnej oraz przyszłych rekrutacji”.

Prezentacja firmy

Firma Zamel jest polską, rodzinną grupą kapitałową z siedzibą w P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Inżynieria