Opis stanowiska pracy

Jesteśmy częścią Grupy Saint–Gobain. TADMAR to sieć dynamicznie rozwijających się hurtowni branży grzewczej, sanitarnej i instalacyjnej.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Doradca techniczny

Główne zadania:

  • Obsługa Klienta i procesu sprzedaży (opracowywanie ofert, wykonywanie wycen, zamówienia towarów, logistyka oraz współpraca z projektantami),
  • Realizacja założonych planów sprzedaży i budżetu marży,
  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi,
  • Profesjonalne doradztwo techniczne dla klientów,
  • Monitorowanie rynku pod kątem prowadzonych i planowanych inwestycji remontowo-budowlanych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze Klienta i procesu sprzedaży,
  • Dobra znajomość branży instalacyjnej, grzewczej i sanitarnej,
  • Znajomość lokalnego rynku inwestycji i wykonawców,
  • Wykształcenie techniczne,
  • Umiejętność ustalenia priorytetów i organizowania własnej pracy,
  • Elastyczne podejście do pracy i otwartość na zmiany,
  • Sprawna obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie,
  • System premiowania skorelowany z wynikami,
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, komputer),
  • Pracę poniedziałek – piątek.

Prezentacja firmy

SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION<br/>PRODUCTS POLSKA dostarcza<br/>innow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta