Benett People Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta, dystrybutora produktów dla branży wentylacyjnej i klimatyzacyjnej (HVAC) poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Techniczny

Miejsce pracy: Katowice
VDT/12/17

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • doradztwo techniczne dla firm instalacyjnych, projektantów HVAC oraz klientów firmy,
  • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych w zakresie produktów oferowanych przez firmę,
  • obsługa programów doboru urządzeń oraz biegła znajomość katalogów technicznych firmy,
  • współpraca i wsparcie dla lokalnego Kierownika Regionu oraz Działu Technicznego i Handlowego firmy,
  • obsługa systemu sprzedażowo-magazynowego,
  • współpraca z dostawcami.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe,
  • min. kilkuletnie doświadczenie zawodowe w branży technicznej (doświadczenie w firmie HVAC będzie dodatkowym atutem),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • język angielski na poziomie umożliwiającym komunikację z zagranicznymi dostawcami,
  • zaangażowanie, efektywność pracy oraz dyspozycyjność w pełnym wymiarze czasu

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie doświadczenia w szybko rozwijającej się branży HVAC,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych rezultatów,
  • dobrą atmosferę oraz warunki pracy,
  • niezbędne szkolenia wprowadzające oraz produktowe,
  • prywatny pakiet medyczny Medicover oraz kartę Benefit MultiSport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.