Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Doradca Techniczny

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zapytań napływająca od klientów firmy
  • Doradztwo techniczne i materiałowe w zakresie doboru i możliwości produkcji szczotek
  • Przyjmowanie zamówień od klientów
  • Obsługa poczty e-mail
  • Pisanie ofert handlowych
  • Komputerowe programowanie automatów szczotkarskich

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne, preferowane wyższe
  • Podstawowa wiedza teoretyczna i praktyczna  obróbki  metalu skrawaniem
  • Znajomość rysunku technicznego CAD
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i konstruktywnego myślenia
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Wdrożenie do pracy, w którego zakres wchodzi stopniowe poznanie wszystkich produktów firmy
  • Na początek umowę o pracę tymczasową, następnie przejście pod firmę naszego klienta
  • Pracę w pełnym etacie od poniedziałku do piątku na jedną zmianę 7:00-15:00
  • Wynagrodzenie od 17,00 PLN brutto za godzinę
Oferta dotyczy pracy tymczasowej, docelowo stałej.

Numer referencyjny: DT/DG/092016
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.