Doradca techniczny / serwisant

MENTOR Sp. z o.o. Sp. k.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Mentor Systemy Audiowizualne

Producent systemów do nauczania języków, systemów konferencyjnych, importer sprzętów interaktywnych, dostawca rozwiązań audiowizualnych z 18-letnim doświadczeniem poszukuje osoby na stanowisko

miejsce pracy: Szczecin, ul. Modra

Opis stanowiska:

  • profesjonalna obsługa Klientów serwisu w zakresie napraw produktowych,
  • zlecanie, organizacja i nadzorowanie procesu napraw z zapewnieniem najwyższych standardów i jakości,
  • doradztwo techniczne w zakresie systemów audiowizualnych, wsparcie techniczne Działu Handlowego i Klientów,
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,
  • współpraca z innymi działami wewnątrz firmy.

Wymagania:

  • mile widziana osoba z doświadczeniem,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy,
  • samodyscyplina i inicjatywa w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • zdolność łatwego przyswajania wiedzy technicznej,
  • prawo jazdy kat.B.

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i nabywania nowych kwalifikacji,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Prezentacja firmy

Firma MENTOR to wiodący polski producent oraz importer specjalist... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Inne