Doradca techniczny / serwisant

KIPI

Suchy Las, Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma KIPI jest czołowym producentem palników na pellet w Polsce. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko Doradcy technicznego / serwisanta.

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • rozwiązywanie i diagnozowanie problemów technicznych
  • udzielanie informacji technicznych i doradztwo
  • montaż i serwisowanie palników

Wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu technik grzewczych oraz instalacji cieplnych lub zainteresowanie tematem związanym z ogrzewaniem
  • gotowość do poszerzania wiedzy oraz umiejętności
  • zainteresowanie techniką, nowościami technicznymi
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • zdolności manualne
  • prawo jazdy
  • kultura osobista
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Jesli jesteś osobą, która poszukuje ciekawej pracy, jest otwarta na zdobywanie wiedzy oraz lubi kontakt z ludźmi - zapraszamy do składania CV.

Prezentacja firmy

Nasze doświadczenie sięga 1994 roku, kiedy swoją działalność rozpoczęło ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis